Dołącz do czytelników
Brak wyników

Autorzy

Weronika Sokołowska - Trener języka angielskiego. Autorka książki "Zacznij mówić po angielsku" i bloga o nauce języków obcych weronikasokolowska.pl. Właścicielka szkoły językowej Inspiro Language Academy w Krakowie.

Prof. UAM dr hab. Maciej Błaszak - pracownik naukowy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Stypendysta Uniwersytetu  w Kilonii (Stypendium DAAD, Niemcy), Uniwersytetu w Edynburgu (Stypendium Tempus, Szkocja) i Un iwersytetu Berkeley (USA). Wykładowca Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Poznaniu, i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Zainteresowania badawcze dotyczą epigenezy umysłu, czyli możliwości kształtowania mózgu człowieka pod wpływem bodźców środowiskowych. Zajmuje się psychologią uniwersalnego projektowania (universal design), neurodydaktyką i problematyką brainfitness.

Justyna Mak - nauczycielka języka angielskiego - fanka metody projektu, CLIL, Design Thinking oraz wdrażania nowoczesnych technologii w nauczaniu języków obcych.  Trener i coach językowy zafascynowany narzędziami, które usprawniają proces nauczania/uczenia się i  świadomie wspierają w rozwoju. Koordynatorka i moderatorka ogólnopolskich projektów i programów edukacyjnych, autorka innowacji pedagogicznych.

Katarzyna Gala - Nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 169 im. Marii Dąbrowskiej w Łodzi, metodyk nauczania języków obcych w szkole językowej Scool w Łodzi, absolwentka Akademii Metodyka PASE i Akademii Young Learners PASE, lektor języka angielskiego, egzaminator OKE, tutor, etnolog

Ewelina Gierłach - absolwentka filologii angielskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studiów podyplomowych, nauczycielka języka angielskiego, autorka wielu artykułów w prasie dla nauczycieli. Także autorka bloga językowego English is Easy (www.angielski321.blog.pl)

Joanna Szeligowska - absolwentka Wydziału Filologii Angielskiej Uniwersytetu Śląskiego i studiów podyplomowych będących wspólnym projektem Wyższej Szkoły Lingwistycznej w Częstochowie i National University of Ireland, Galway. Wcześniej związana z Kolegium Nauczycielskim w Bytomiu, obecnie pracuje w AZSO w Chorzowie i CKN, ROM-E Metis w Katowicach. Zafascynowana kulturą anglosaską, z pasją uczy języka angielskiego.

Beata Zwierzyńska – obecnie doktorantka w Dolnośląskiej Szkole Wyższej w programie European Doctorate in Teacher Education (http://www.edite.eu/university-of-lower-silesia/), wykładowczyni DSW oraz trenerka Centrum Edukacji Obywatelskiej. Posiada doświadczenie w pracy w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum i szkole zawodowej gdzie pracowała 16 lat jako nauczycielka języka angielskiego, zajęć komputerowych oraz dyrektorka. Zakładała własne szkoły językowe oraz pracowała w szkole językowej w Anglii. Prowadziła szkolenia we współpracy m.in.: z CEO, ORE, Kuratorium Oświaty w Łodzi, OEiiZK i CMPPP, American Corner w Łodzi. Jest autorką artykułów w temacie OK, stosowania TIK i demokratyzacji szkół. Prowadzi badania w działaniu z nauczycielami na FB.

Milena Jastrzębska - trener organizacji i improwizacji, autorka bloga www.milenajastrzebska.pl i marki #MistrzynieOrganizacji, właścicielka szkoły językowej Strefa Języka

Bartosz Klimaszewski – absolwent uniwersytetu w Cambridge, nauczyciel języka angielskiego, wykładowca, edukator z entuzjazmem przekazujący swoją wiedzę w zakresie Business English, marketingu i sprzedaży. Autor vloga KnowYourEnglish.

Maria Czekaj - absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Edinburgh Napier University w Szkocji.  Obecnie jest członkiem Zespołu Lektorskiego Centrum Jezyków Obcych  SATISFACTION we Wrocławiu. https://satisfaction.com.pl/

Nick Czarny - lektor jezyka angielskiego i tworca anglojezycznych filmow dokumntalnych, takich jak m.in. Women of Iran (2017). Absolwent wyzszej szkoly o kierunku filmowym w Wielkiej Brytanii. Obecniejest członkiem Zespołu Lektorskiego Centrum Jezyków Obcych  SATISFACTION we Wrocławiu. https://satisfaction.com.pl/

Ewa Ostarek - doświadczony trener języka angielskiego. Autorka wielu artykułów w prasie branżowej. Prowadzi nie tylko indywidualne sesje językowe online, konsultacje z elementami neurodydaktyki, NLP i coachingu, ale i stacjonarne szkolenia oraz warsztaty dla kobiet. Angielski to jej pasja, którą dzieli się za pośrednictwem strony www.ewaostarek.pl

Mariusz Jaśkiewicz
Lektor języka angielskiego w Szkole Języków Obcych LIVE w Łodzi. Niepoprawny entuzjasta nauczania, raczkujący bloger i metodyk wannabe. Ciągle na ścieżce rozwoju z marzeniem zostania great teacherem. Fan kina klasy B i popcornu.